Apie projektą

Panevėžyje, Molainių g. „Žiedo“ kvartale statomi 5 kotedžų tipo namai, kurių kiekvienas stovi ant 8-12 arų žemės sklypo. Namai bus įrengti, sutvarkytas gerbuvis aplink juos – užsėta žalia veja, pasodinti medžiai, kurie suteiks jaukumo, privatumo, išklotos trinkelės, įrengta parkavimo lauke teritorija, asfaltuota gatvė, sutvarkytas jos apšvietimas, įrengti šaligatviai, pastatytas šlagbaumas. Pastatyti jau keturi namai iš kurių pirmuose dvejuose  jau įsikūrė naujakuriai.

Statybos darbai vykdomi 2015-2017 m.

1 kv.m. kaina - 800 Eur.

2-jų kambarių bendras plotas 50 kv.m.

2-jų kambarių bendras plotas 56 kv.m.

3-ių kambarių bendras plotas 75 kv.m.

Kiekvienam butui priskirtas garažas, kuris papildomai kainuoja  7300 Eur.

Butai parduodami su šia apdaila:

Fasadinės sienos sumūrytos iš akyto - betono blokelių, priklijuotas polistirolas, uždėtas struktūrinis, dekoratyvinis tinkas.

Cokoliniame aukšte įrengti garažai, kurių plotai 22-33 kv.m., Sumontuoti segmentiniai Hörmann garažo vartai. Perdangos tarp aukštų gelžbetoninės.

Buto vidaus sienos sumūrytos, tinkuotos ( Knauf tinku, baltas ), paruoštos glaistymui ir dažymui, įrengta elektros instaliacija (be dėžučių, jungtukų ir rozečių, tik išvedžioti laidai) ne daugiau kaip 20 taškų, grindys apšiltintos, paruoštos laminuoto, parketo dangai, įvadai kabelinei tv, internetui.

Dujinis autonominis šildymas su katilu, įrengtas grindų šildymas, vandentiekio ir kanalizacijos įvadai, į vonios kambarį ir virtuvės zoną.

Langai plastikiniai su selektyviniais stiklo paketais (dalis langų plačios vitrinos iki žemės), balkonai.

Sumontuotos šarvo durys.

Stogas sutapdintas, apšiltintas, paklota bituminė stogo danga.

Plastikinės lauko durys, pilnai įrengtos, išdažytos laiptinės, sumontuoti turėklai, el.radiatoriai, išklijuotos plytelės.

Garso izoliacija ir sienų šilumos varža atitinkanti Lietuvoje reglamentuotas statybos normas ir taisykles. Pastatams suteiktas B klasės energetinio naudingumo sertifikatas.

Klientui pageidaujant už papildomą mokestį bute gali būti sumontuotas židinys.